Bayimiz Olun


Gümüş Mücevher sektöründe itibarlı ve saygın bir konumu olan KAR GÜMÜŞ; ulusal ve uluslararası pazarlarda vazgeçilmez bir firma olduğunu, senelerin birikimi ile kanıtlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

KAR GÜMÜŞ' ün üretimini gerçekleştirdiği gümüş mücevharat; iç ve dış pazarlarda büyük tüketici pazarları ve tedarikçileri tarafından tercih edilmektedir. Yurt dışı pazarlarda özellikle; Amerika, Kanada, Almanya, İtalya, İspanya, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, İran, Azerbaycan, Kıbrıs gibi ülkelerde ürünleri ile sektöründe adından söz ettirmektedir. Ulusal pazarda ise ülke genelinde belli noktalarda ürünlerini iş ortakları bayileri aracılığı ile tüketicilerin beğenisine sunmustur.

Toplamda 3000 (üç bin) den fazla ürün çeşitliliği ile Türkiye Gümüş Mücevher sektörünün lokomotiflerinden biri olan KAR GÜMÜŞ, hergün yenilenen ve genişleyen şirket organizasyonu yapısı ile kendisini yurtiçi ve yurtdışında temsil eden bayi ağı yapısıyla birlikte siz müşterilerine en kaliteli, en hızlı ve en geniş ürün portföyünü sunarak hizmet etmeyi sürdürmeyi kendine görev saymıştır.

Her gün daha da çok büyüyen organizasyonumuza katılmak ve güvenilir bir markanın çatısı altında yeni müşteriler ile buluşmak arzusundaysanız; sizi bayimiz olmaya daveet ediyoruz. Gerekli bilgilendirme ve şartlarımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

KAR GÜMÜŞ
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.